Laipni lūgti Figaro interneta aptiekā!

CRESCINA RE-GROWTH HFSC 200 Men N10 ampulas matiem 35ml (10x3.5)

Vairāk skatu

CRESCINA RE-GROWTH HFSC 200 Men N10 ampulas matiem 35ml (10x3.5)
€59,77

CRESCINA RE-GROWTH ir kosmētikas līdzeklis ampulās, kas veicina fizioloģisko matu atjaunošanos galvas ādā, zonās, kur matu sīpoli nav pilnībā atrofējušies.


Veicina novājinātu matu sīpolu funkcijas atjaunošanos un atkārtotu matu augšanu.


Preparāts satur patentētu CRSCINA RE-GROWTH kodolu, kas veicina fizioloģisko matu augšanu, un, patentēto STEM-ENGINE, kas veido ideālu vidi cilmes šūnām un būtiski stimulē jaunu matu augšanu.


Pateicoties fizioloģiskai matu atjaunošanās stimulācijai CRESCINA nostāda sevi kā kosmētikas līdzekli, kas ir lieliska alternatīva medikamentozajai ārstēšanai un estētiskajai ķirurģijai(matu transplantācijai), kas ir ilgstoši un dārgi.


Pozitīvs matu atjaunošanās rezultāts 85% patērētājiem.


Aktīvās sastāvdaļas iepakotas ampulās, ar atšķirīgām aktīvo vielu devām, ir speciālas formulas sievietēm un vīriešiem, preparātu var vienkārši, pastāvīgi un vienmērīgi uzklāt uz galvas ādas.


Divu mēnešu ārstēšanās jāatkārto divas reizes gadā.

Apraksts

Details

CRESCINA RE-GROWTH ir kosmētikas līdzeklis ampulās, kas veicina fizioloģisko matu atjaunošanos galvas ādā, zonās, kur matu sīpoli nav pilnībā atrofējušies. Veicina novājinātu matu sīpolu funkcijas atjaunošanos un atkārtotu matu augšanu. Preparāts satur patentētu CRSCINA RE-GROWTH kodolu, kas veicina fizioloģisko matu augšanu, un, patentēto STEM-ENGINE, kas veido ideālu vidi cilmes šūnām un būtiski stimulē jaunu matu augšanu. Pateicoties fizioloģiskai matu atjaunošanās stimulācijai CRESCINA nostāda sevi kā kosmētikas līdzekli, kas ir lieliska alternatīva medikamentozajai ārstēšanai un estētiskajai ķirurģijai(matu transplantācijai), kas ir ilgstoši un dārgi. Pozitīvs matu atjaunošanās rezultāts 85% patērētājiem. Aktīvās sastāvdaļas iepakotas ampulās, ar atšķirīgām aktīvo vielu devām, ir speciālas formulas sievietēm un vīriešiem, preparātu var vienkārši, pastāvīgi un vienmērīgi uzklāt uz galvas ādas. Divu mēnešu ārstēšanās jāatkārto divas reizes gadā
Apskati

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.